Eiti į turinį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 35€ 📦

Krepšelis

Siuntimo politika

1. Užsakymo išsiuntimo terminas yra 1-3 d.d.

1.1 Pristatymo terminas yra 5-12 d.d. Tuo atveju jeigu yra nesklandumu su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja su Klientu rasti geriausią sprendimą.

1.2 Prekės pristatomos nemokamai, jeigu Jūsų užsakymo vertė yra didesnė nei 35 EUR.

2. Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.

3. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris priims prekes.

4. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

5. Klientas, užsakymo metu pasirinkęs prekes atsiimti įmonės būstinėje, jei yra numatytas toks atsiėmimo būdas, privalo pateikti asmens dokumentą bei užsakymo kopiją. Parduotuvė savo ruožtu įsipareigoja paskambinti Klientui, kai prekė bus paruošta.

6. Prekės, užsakytos Parduotuvėje, pristatomos nemokamai šiuo būdu:

6.1. Kurjeriu arba jeigu nieko nėra namie paliekama paštomate.

7. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę el.paštu info@preke1.lt